تضمین اپ

"انتخاب از شما، تضمین معاملات با ما"

این روزها بازار خرید و فروش‌های اینترنتی بسیار گسترده شده است. سوال اینجاست چه تضمینی برای عدم سو استفاده و کلاهبرداری در این حوزه وجود دارد؟

فروشندگان و خریداران در معاملات اینترنتی با چالش‌ها و دغدغه‌های فراوانی همچون عدم اعتماد خریدار به فروشنده، سوء استفاده و کلاهبرداری، عدم تطابق سفارش با کالای دریافتی، پایبند نبودن فروشنده جهت تحویل به موقع کالا، رسیدهای پرداخت تقلبی، عدم شفافیت معاملات، فیشینگ و بسیاری موارد دیگر رو به رو هستند.

تضمین‌اَپ به عنوان اولین سرویس تضمین معاملات آنلاین و حضوری، برای جلوگیری از این دغدغه‌ها و مشکلات ناشی از جابه جایی‌های مالی ایجاد شده ‌است. در این بستر امن، خریدار و فروشنده که شناختی از هم ندارند، با اعتماد کامل باهم معامله می‌کنند.

تضمین اپ از ابتدای سال ۱۳۹۶ با سرمایه گذاری بخش خصوصی به عنوان اولین پلتفرم تضمین معاملات آنلاین در ایران شروع به کار کرد. در سال ۱۳۹۸ بعد از بازدید رئیس جمهور و رئیس کل بانک مرکزی از تضمین اپ، شرکت خدمات انفورماتیک ایران و شرکت دانش بنیان هم آوا به عنوان سهامداران اصلی به تضمین اپ پیوستند.

سهامداران تضمین اپ‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌شرکت خدمات انفورماتیک :طراحی کل زیرساخت بانکی کشور به عهده این سازمان است و همچنین به سیستم پرداختی کل کشور، نظارت دارد. خدمات انفورماتیک در سال ۱۳۷۲ به منظور ایجاد و راه اندازی سیستم جامع اتوماسیون بانکی کشور تاسیس شد.‌‌‌‌

‌‌‌‌‌شرکت دانش بنیان هم آوا: هم آوا، بزرگترین محل استقرار استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان در خاورمیانه است.

روش کار تضمین اپ:

  • - خریدار و فروشنده در خصوص کالا و قیمت، باهم توافق می‌کنند.
  • - خریدار پول را به حساب امانی تضمین اپ انتقال می‌دهد.
  • - تضمین اپ دریافت وجه را به فروشنده اعلام می‌کند .
  • - فروشنده کالا را برای خریدار ارسال می‌کند.
  • - خریدار دریافت کالا را در سیستم تضمین اپ تایید می‌کند.
  • - بعد از تایید خریدار، پول به حساب فروشنده انتقال داده می‌شود.

تمام این مراحل را خریدار و فروشنده می‌توانند در پنل شخصی خود مشاهده کنند. اگر در هر صورتی خریدار ناراضی بود، تیم پشتیبانی و حقوقی تضمین اپ به آن رسیدگی می‌کند.

مزایای تضمین اپ برای خریداران و فروشندگان

مزایای تضمین اپ برای فروشندگان:

+ افزایش فروش: زمانی که فروشندگان بتوانند اعتماد خریداران را جلب کنند و خریداران در خرید از آن‌ها دغدغه ای جز انتخاب کالا نداشته باشند، افزایش فروش خوبی را تجربه خواهند کرد.

جلب اعتماد مضاعف خریداران: زمانی که خریداران از تحویل کالا مطمئن باشند، دلیلی برای عدم اعتماد به فروشندگان باقی نمی‌ماند.

جلوگیری از فیش‌های واریزی جعلی: یکی از مشکلاتی که فروشندگان با آن درگیر هستند، دریافت فیش‌های واریزی جعلی است. با سرویس امن تضمین اپ، از این نوع کلاهبرداری‌ها جلوگیری می‌شود.

مدیریت سفارشات و واریزی‌ها: تضمین اپ، یک پنل شخصی در اختیار فروشندگان قرار می‌دهد که تمام واریزی‌ها و سفارشات خود را در آن می‌توانند مدیریت کنند و دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات به صورت دستی یا جداگانه ندارند.

گسترش سرویس پرداختی بدون هزینه: فروشندگان بدون اینکه هزینه بالایی پرداخت کنند، با استفاده از تضمین اپ سرویس پرداختی خود را گسترش می‌دهند.

دریافت وجه قبل از ارسال کالا: قبل از اینکه فروشنده کالا را ارسال کند، خریدار هزینه را برای تضمین اپ انتقال می‌دهد. بنابراین فروشنده نیز از دریافت وجه واریزی اطمینان خاطر دارد.

مزایای تضمین اپ برای خریداران:

v   اطمینان از تحویل کالا قبل از واریز وجه به فروشنده: خریداران در عین حال که وجه را به تضمین اپ انتقال می‌دهند از دریافت کالای خود نیز مطمئن هستند. چرا که پول نزد تضمین اپ به امانت می‌ماند تا زمانی که فروشنده کالا را ارسال کند و خریدار تایید تحویل کالا را ثبت کند.

v   اطمینان از امن بودن درگاه واریزی: با سرویس امن تضمین اپ خریداران دیگر لازم نیست به شماره کارت شخصی فروشنده هزینه را واریز کند. هزینه از طریق درگاه امن تضمین اپ واریز می‌شود و دیگر دغدغه اعتماد، نخواهند داشت.

v   مدیریت سفارشات: خریداران تمام مراحل خرید را در پنل شخصی خود می‌توانند مشاهده و مدیریت کنند.

v   امکان پشتیبانی درصورت بروز مشکل: خریداران دیگر لازم نیست به شخصه مشکلات احتمالی را رفع و پیگیری کنند. تیم پشتیبانی تضمین اپ، در صورت بروز مشکل، آن را پیگیری و حل می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه کار تضمین اپ و مجوز‌های آن، می‌توانید با شماره تماس‌های زیر و وبسایت ما در ارتباط باشید.

44642309 | 44665179 | 09026308573 | tazminapp.com

دیدگاه شما چیست؟